Ar mums viss ir iespējams

Mēs, Akcijas Plaukti esam savas jomas eksperti jau 10 gadus un mūsu galvenais fokuss ir apmierināts klients un viņa uzņēmuma attīstība.

Mūsu specializācija -

Noliktavu aprīkojums, projektēšana, kā arī viss nepieciešamai darba videi, darbam un darbiniekiem. Sadarbojamies ar vadošajiem noliktavu aprīkojumu ražotājiem Eiropā.

Strādājot gan ar lieliem vairumtirgotājiem, loģistikas nozares pārstāvjiem, maziem uzņēmumiem, valsts un pašvaldību iestādēm, esam spējuši atrast īpašu pieeju katram no tiem. Īpaši mūs aizrauj jauni izaicinājumi un nestandarta projekti.

Izzināt

Izzināt vajadzības un novērtē esošā situācija. Pirms uzsākt savas darba vides iekārtošanu ir svarīga efektīva plānošana. Mēs izzināsim un ieteiksim labākos risinājumus Tavam uzņēmumam

Izplānot

Lai nodrošinātu efektivitāti jūsu uzņēmuma darbībai, nepieciešama rūpīga plānošana attīstot loģistikas centrus, mazumtirdzniecības vietas, vairumtirdzniecības noliktavas, ražošanas telpas, darbnīcas, skolas vai bērnudārzus. Ar mūsu pieredzi varam dalīties noslēpumos un ieteikumos, kā to darīt un celt savu produktivitāti!

Īstenot

Kad esam izzinājuši, izplānojuši, ķeramies klāt realizācijai- viss tiks salikts pa plauktiņiem.

Esam pateicīgi par uzticēšanos mūsu ilgtermiņa sadarbības partneriem un ceram uz turpmākiem lieliskiem projektiem!

Nepieciešams profesionāļa padoms, risinājums vai palīdzība?

Sazinies ar mums

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājas lapas lietošanas pieredzi! Privātuma politika