Mūsu uzņēmums AkcijasPlaukti pārstāv 1970. gadā dibināto rūpnīcu METALSISTEM kas sāka savu darbību, specializējoties aukstās velmēšanas veidmašīnu izstrādē un ražošanā.

Uzkrājot pieredzi, izpētes un attīstības rezultātā tikai iegūti vairāki augsti novatoriski patenti, uzņēmuma pirmais veidotais auksti galvanizētais profils ieguva ievērojamus panākumus tirgū, un uzņēmums ātri pievērsās modulāro plauktu sistēmu ražošanai.

Pašlaik METALSISTEM grupa ir specializētu uzņēmumu tīkls, kam galvenais birojs un ražotne ir Rovereto, Itālijā.

Grupa ir nostiprinājusies kā viens no galvenajiem spēlētājiem tirgū materiālu pārvietošanas un glabāšanas un veikalu aprīkojuma nozarē.

Vairāk nekā 45 gadus METALSISTEM ir ieņēmis vadošo pozīciju tirgū, pateicoties saviem risinājumiem noliktavām, preču izstādīšanai un veikalu iekārtojumam.

270k

Kopējā ražošanas platība (m²)

200

Specializēti izplatītāji

80

Valstis

Misija un vērtības

Kvalitāte un uzticamība ir uzņēmuma AkcijasPlaukti pamata vērtības.

AkcijasPlaukti augstu vērtē un stingri ievēro METALSISTEM vadlīnijas efektīvai un uzticamai darbībai. Daudzie patenti un sertifikācijas apliecina pastāvīgas rūpes par drošību un inovācijām, ko parāda ieguldījumi, ko nosaka uzņēmuma Izpētes un attīstības daļa. METALSISTEM ir viens no pasaules vadošajiem novatorisku modulāro tērauda glabāšanas sistēmu, veikalu aprīkojuma risinājumu ražotājiem.

Jaunu ražošanas tehnoloģiju izpēte

Daudzi starptautiski patenti

Pastāvīga produktu inovācija

Drošība, kvalitāte, daudzpusība

Konkurētspējīgas cenas

Ātras piegādes

Metalsistem pārstrādā vairāk nekā 60000 tonnu tērauda gadā!