SAZINĀTIES

Saņemt atzvanu

Plauktu sistēmas konteineriem

Pārvadātāju biznesā svarīgi, lai kravas konteineru telpa būtu maksimāli izmantota un tur varētu iekraut visu maksimāli pieļaujamo kravu. Tāpat konteineri bieži tiek izmantoti dažādu mobilo pakalpojumu sniegšanai tirdzniecībā, medicīnā, autoservisu jomā, loģistikā un citur. Kravas konteineri nereti tiek izmantoti kā garāžas, nelieli remontservisi un specifisku produktu (eļļas, ķimikālijas, minerālmēslojums, krāsas u.c.) glabātuves. Visos šajos gadījumos svarīgi, lai konteinerā esošie materiāli būtu novietoti maksimāli droši un efektīvi, īpaši, ja konteiners tiek regulāri transportēts un atrodas kustībā. Šādiem nolūkiem piedāvājam speciāli izstrādātas plauktu sistēmas konteineriem.

Plauktu sistēmas konteineriem veido atsevišķas metāla plauktu vienības, kas paredzētas konkrēta izmēra konteineriem. Mūsu sortimentā ir plauktu sistēmas konteineriem 20 vai 40 pēdu garumā ar plauktu dziļumu no 320 līdz 800 mm. Plauktu sistēmas konteineriem izgatavotas no galvanizēta tērauda ar augstu stiprības pakāpi. Plauktu sistēmas konteineriem balsta konstrukcija tiek stingri pieskrūvēta pie konteinera grīdas un sienām, nodrošinot pilnīgu stabilitāti. Plauktu ievietošanai vēlamajā augstumā izmanto bezskrūvju tehnoloģiju un plauktu sistēmas konteineriem augstuma regulēšanas solis ir 50 mm.

Iespējams arī pasūtīt plauktu sistēmas konteineriem, kas īpaši paredzētas eļļu un ķīmisku vielu uzglabāšanai. Šādi plaukti aprīkoti ar speciālu šķidruma savākšanas tvertni gadījumam, ja notiek šķidruma noplūde. Piedāvājam izgatavot un sakomplektēt plauktu sistēmas konteineriem atkarībā no jūsu paredzētā konteinera izmantošanas mērķa.

Plauktu sistēmas konteineriem ir ļoti izturīgas pret apkārtējās vides ietekmi un intensīvu ekspluatāciju. Plauktiem nav nepieciešami īpaši kopšanas nosacījumi.

Generic placeholder image

Konteinera plauktu sistēmas kalkulators

Zvani mums un jautā +371 29153969

+371 25660094 vai raksti uz [email protected]

Atstāt ziņu

Pasūtīt preci

Vārdam jāsatur vismaz 3 simbolus
Pārbaudiet e-pastu
Pārbaudiet telefona numuru

Pēc pasūtījuma veikšanas ar jums sazināsies mūsu speciālists.