SAZINĀTIES

Saņemt atzvanu

Universāla grozu sistēma

Transformējiet nekārtību par labi organizētu glabātuvi mūsu kārtīgās glabāšanas zonas ne tikai taupa laiku, bet arī veido papildu vietu. Mēs piedāvājam daudzpusīgus risinājumus, kas iekļauj gan plauktu sistēmas, gan grozu torņus, lai uzlabotu kārtību jūsu mājās.

Mūsu piedāvātā plauktu sistēma kā universāla grozu sistēma

Mūsu piedāvātās plauktu sistēmas stiepļu grozos un tīkla grozos nekrājas putekļi, un glabātuvē ir pienācīga ventilācija. Mūsu izlasē ir iekļauti dažādu platumu, augstumu un dziļumu grozi. Mūsu piedāvātās plauktu sistēmas ar stiepļu groziem ir brīvi stāvošu rāmju modulārās sistēmas, ko var novietot uz grīdas. Tās ietver krustiskus balstus un grozus, ko var savienot un kombinēt dažādos platumos un augstumos. Šis produkts ir ideāli piemērots drēbju skapjiem un sienas skapjiem. Stiepļu grozu sistēma ir vienkārši uzstādāma un papildināma.

Mūsu piedāvāto stiepļu plauktu sistēmu veido augstākās kvalitātes funkcionāla plauktu sistēma

Neraugoties uz to, vai jūsu lietas ir lielas vai mazas, mūsu piedāvātā plauktu sistēma gādā par to vieglu ieraudzīšanu un piekļuvi. Mūsu piedāvāto plauktu sistēmu nav sarežģīti pārkārtot un papildināt. Plānojiet glabātuvi, ņemot vērā katru detaļu, lai iegūtu nevainojami integrētu rezultātu. Mūsu piedāvātā plauktu sistēma ir laminēta vai stiepļu plauktu sistēma, kas ir vispopulārākā mūsu garderobes izstrādājumu klāstā un ļauj glabāt priekšmetus uz laminētiem vai stiepļu plauktiem, izmantojot sienas montāžas vertikālos balstus vai sienas vertikālos stiprinājumus un kronšteinus. Mūsu piedāvātā plauktu sistēma ir izgatavota no kvalitatīva tērauda, pārklāta ar noturīgu pulverveida krāsu. Sienas vertikālo stiprinājumu caurumi ļauj pielāgot plauktu augstumu pēc nepieciešamības.

Mūsu piedāvātās plauktu sistēmas glabātuve ir kvalitatīva, funkcionāla un praktiska
  • grozu torņi ir paredzēti lietošanai mājās
  • uzstādīšanai ir nepieciešams gumijas āmurs
  • vienmēr varat mainīt grozu torņu novietojumu
  • varat vienkārši kombinēt dažādus augstumus un izmantot grozu torni priekšmetu glabāšanai
  • grozu torņi ir pieejami baltā un sudraba krāsā
Mūsu piedāvātā plauktu sistēma ir pielāgojama sienas skapju sistēma kā mūsdienīga stila un funkcionālas glabātuves kombinācija.

Izveidojiet sienas skapi ar mūsu piedāvāto plauktu sistēmām atbilstoši savām specifikācijām un pārkārtojiet jebkurā laikā, kad glabātuvē nepieciešamas pārmaiņas. Šī elastīgā sienas skapju sistēma ir ideāli piemērota jebkurai mājas vietai. Izvēlieties no mūsu piedāvātās plauktu sistēmas izturīgajiem un vēdināmajiem stiepļu plauktiem stiprinājumus un plauktu kronšteinus piemērotā baltā vai sudrabainā apdares tonī. Laminētie masīvkoka plaukti katrai mūsu piedāvātajai sienas skapju plauktu sistēmai pievieno papildu glabāšanas vietu. Šiem stabilajiem plauktiem ir raksturīga laminēta koka melamīna konstrukcija, kas apvieno koka plauktu izskatu ar melamīna lamināta ilgnoturību.

Zvani mums un jautā +371 29153969

+371 25660094 vai raksti uz [email protected]

Atstāt ziņu

Pasūtīt preci

Vārdam jāsatur vismaz 3 simbolus
Pārbaudiet e-pastu
Pārbaudiet telefona numuru

Pēc pasūtījuma veikšanas ar jums sazināsies mūsu speciālists.