SAZINĀTIES

Saņemt atzvanu

Metāla plauktu projektēšana/montēšana

Projektējam un montējam piemērotākos metāla plauktus un plauktu sistēmas visu veidu telpām – noliktavām, veikaliem, tirdzniecības centriem, konteineriem, garāžām u.c. Mūsu plaukti ir veidoti no izturīga cinkota metāla, kas neprasa speciālu kopšanu un ir izturīgi pret ārējiem vides apstākļiem.

Plauktu kvalitāti apstiprinam ar 5 gadu garantiju. Mūsu plaukti ir viegli un ātri montējami. Pēc vajadzības piedāvājam plauktus ar krāsotām tērauda detaļām.

5 gadu garantija

Kvalitāte

Montāža

Konsultācijas

Pieprasītākie metāla plauktu risinājumi:

Metāla universālie plaukti- universāls risinājums jebkura veida telpai. Pēc Jūsu vajadzības plaukti tiek aprīkoti ar visdažādākajiem moduļiem, ballstiem, stiprinājumiem u.c. Kravnesība šiem plauktiem pārsniedz 200kg.

Apskatīt universālos metāla plautkus >>

Plaukti riepu glabāšanai konteinors- maksimāli efektīva konteinera telpas izmantošana ar viena plaukta izturību virs 300kg. Galvenizēts tērauds ar īpašu izturību pret rūsu.

Apskatīt plauktus riepu glabāšanai konteineros >>

Mazumtirdzniecības plaukti- lieliski piemēroti maziem veikaliem un plašiem tirdzniecības centriem. Atzīti par praktiskām un ekspluatācijas ziņā ērtākajām plauktu sistēmām.

Apskatīt mazumtirdzniecības plauktus >>

Konsoles plaukti- piemēroti negabarīta kravām. Paredzēti, lai uzglabātu jebkura garuma kravu ar teicamu slodzes izturību, kas atbilst visiem drošības standartiem.

Apskatīt konsoles plauktus >>

Pārvietojamie plaukti- risinājums maksimāli efektīvai telpas izmantošanai un pārvaldīšanai. Pieejami arī ar elektromotoru.

Apskatīt pārvietojamos plauktus >>

Palešu plaukti– izplatītākais veids preču glabāšanai uz paletēm ar ātru un ērtu piekļuvi precēm.

Apskatīt palešu plauktus >>

Arhīvu plautki- ekonomiskākais risinājums dažādu dokumentu glabāšanai (mapes, kastes u.c.). Ir pieejami gan stacionāti, gan mobili arhīvu plaukti.

Apskatīt arhīvu plauktus >>

Daudzstāvu plaukti– Daudzstāvu (mezanīna) tipa sistēmas ļauj dubultot vai vēl vairāk optimizēt pieejamo noliktavas telpu.

Apskatīt daudzstāvu plauktus >>

Par Akcijasplaukti.lv

Mūsu uzņēmums jau 8 gadus nodarbojas ar metāla plauktu būvniecību un tirdzniecību. Plānojam un montējam plauktus dažāda izmēra veikaliem, noliktavām, konteineriem kā arī garāžām un pat privātmājām. Izmantojam tikai kvalitatīvākās detaļas un stiprinājumus. Piedāvājam izdevīgas cenas Jūsu paša izveidotajiem plauktiem vai jau gataviem plauktu risinājumiem.

Piedāvājam izdevīgas cenas Jūsu paša izveidotajiem plauktiemvai jau gataviem plauktu risinājumiem.

Zvani mums un jautā +371 29153969

+371 25660094 vai raksti uz [email protected]

Atstāt ziņu

Pasūtīt preci

Vārdam jāsatur vismaz 3 simbolus
Pārbaudiet e-pastu
Pārbaudiet telefona numuru

Pēc pasūtījuma veikšanas ar jums sazināsies mūsu speciālists.