Sazināties

furnishing

Superinox

Ekskluzīvas mēbeļu koncepcijas, izgatavotas no nerūsējošā tērauda

Kvalitāte

Sertifikācijas

furnishing
furnishing
furnishing
furnishing
furnishing
furnishing
furnishing
furnishing

Daudzpusīgi risinājumi modernai dzīvošanai, apvienojot modernas tehnoloģijas ar novatorisku dizainu. Funkcionāls materiāls, kas noturīgs pret nelabvēlīgiem vides apstākļiem. Perfekti telpām un āram.

Ideja, kas veidota ciešā saskarē ar ražošanas realitāti, plašo pieredzi, kāda ir METALSISTEM grupai rūpniecības pasaulē papildus iedzimtajai zinātkārei. Zinātkāre, kas apvienojumā ar intuīciju izplaukst trīsdimensionālā vīzijā. Tā nav vienkārši “proza”, bet patiesa vēlme radīt ko noderīgu.

Diskrēta un eleganta — šī METALSISTEM sērija ir unikāls papildinājums atpūtas un vaļasprieku jomā; ideāla, lai izceltu jūsu dzīves stila, jūsu mājas unikālo identitāti. Krēsli, guļamkrēsli un galdi Superinox: konceptuāli dinamiska produkta evolūcija.

Galvenās īpašības

  • neskaitāmi izmantojumi, tik dažādi kā, piemēram, vieglas slodzes plaukti un labjūtes mēbeles
  • tvertnes, lietussargu statīvi, plaukti un pakaramie: Mājai, dārzam — šiem risinājumiem ir nepārejoša pievilcība un izturība, pateicoties nerūsējošā tērauda izmantošanai gan telpu, gan āra mēbelēm
  • pieņemšanas letes, masāžas telpas, ģērbtuves — šis produkts, pateicoties augstajai materiāla kvalitātei, ir ideāli piemērots visām vidēm, kur vajadzīgs augsts tīrības un higiēnas līmenis. Piemēram: sporta klubi, labjūtes iestādes, ģērbtuves u.c.
  • drošības barjeras, izstādīšanas ietvari un vitrīnas: risinājumi ar dažādu ģeometrisko veidu, tie ir gan izturīgi, gan praktiski, tomēr savā formā eleganti
  • lai radītu ar Superinox, to montāžai ir pieejams plašs klāsts ar plastmasas un tērauda savienojumiem

Sazinieties ar mums