SAZINĀTIES

Saņemt atzvanu

Mazumtirdzniecības plaukti

Veikalu plaukti ir svarīgākais telpas iekārtojuma elements mazumtirdzniecības veikalā, jo plauktos tiek izkārtots veikala preču sortiments. Kvalitatīvi, pārskatāmi, ērti apkalpojami un droši veikalu plaukti palīdz gan veikala personāla ikdienas darbā, gan veicina veikala apgrozījumu. Mūsdienu tehnoloģijas ļauj izvēlēties dažādus veikalu plauktu risinājumus, taču par vienu no praktiskajām un ekspluatācijas ziņā ērtākajām atzītas metāla plauktu sistēmas.

Klientiem piedāvājam Itālijas uzņēmumā SIDAC ražotās mazumtirdzniecībai paredzētās metāla plauktu sistēmas gan nelieliem veikaliem, gan plašiem tirdzniecības centriem. Šo sistēmu galvenā priekšrocība ir iespēja tos pielāgot visplašākajam preču sortimentam – pārtikai, saimniecības precēm, sadzīves tehnikai, būvmateriāliem u.c. SIDAC veikalu plauktu sistēmas ražotas no tērauda ar īpašu slodzes izturību. Plauktu virsma pārklāta ar antikorozijas kārtu, kas nodrošina plauktu sistēmas ilgmūžību un izturību intensīvas ekspluatācijas apstākļos. Plauktu virsma ir higiēniska un piemērota arī fasētu pārtikas produktu tirdzniecībai.

Ņemot vērā daudzveidīgo preču sortimentu, SIDAC piedāvātie veikalu plaukti pieejami ar dažādiem parametriem – jūs varat pasūtīt tieši sava veikala telpām piemērotākā garuma, augstuma un platuma plauktus. Parocīgākai izmantošanai šie veikalu plaukti nodrošina katra atsevišķā plaukta augstuma regulēšanu, kas ļaus jums plauktos izvietot atšķirīgu izmēru preces. Pēc vajadzības veikalu plaukti var būt aprīkoti ar atdalītājiem, kastītēm, groziem, kas palīdzēs atsevišķi sakomplektēt dažāda veida vai izmēra preces. Plauktu konfigurācija ļauj ērti pārskatīt tajos izvietoto preču klāstu. Veikalu plaukti ir viegli montējami, pēc nepieciešamības vienkārši izjaucami un transportējami. Ir pieejami vienpusēji un divpusēji mazumtirdzniecības veikalu plaukti. Vienpusēji veikalu plaukti ir piemēroti tirdzniecībai aiz letes, tie ir stabili un droši, nav nepieciešama papildu stiprināšana pie sienas. Divpusējie veikalu plaukti ekonomē telpu un tiek plaši izmantoti pašapkalpošanās veikalos.

Zvani mums un jautā +371 29153969

+371 25660094 vai raksti uz [email protected]

Atstāt ziņu

Pasūtīt preci

Vārdam jāsatur vismaz 3 simbolus
Pārbaudiet e-pastu
Pārbaudiet telefona numuru

Pēc pasūtījuma veikšanas ar jums sazināsies mūsu speciālists.